24Oradea.ro - Anunturi Gratuite Oradea - Stiri Locale Oradea - Divertisment

Bine ați venit, [ Inregistrare | AutentificareRSS  |   |

Oradea
+C
Adaugă anunț

0

Angajam Asistent Manager

  • Telefon: 0744.771.503
  • Adresa: Str. Anatole France, nr. 68
  • Localitate: Oradea
  • Categorie: Afaceri
  • Persoană de contact: Pall Magdolna Edina
  • Publicat: 8 ianuarie 2018 13:11
  • Valabil: 76 zile, 22 ore
  • button

Descriere

Cofetarie stabilita pe piata din Oradea de peste 25 de ani, angajam Asistent Manager.

CANDIDATUL IDEAL:
– Persoana organizata, ordonata si atenta la detalii;
– Cunostinte operare PC;
– Abilitati de comunicare, de relationare cu diferite tipuri de persoane;
– Capacitate de organizare personala si disciplina a muncii;
– Abilitati de lucru in echipa;
– Disponibilitate si capacitate de a invata;
– Permis de conducere B – reprezinta un avantaj;
– Studii superioare – reprezinta un avantaj;
– Cunostinte de limba Engleza/Maghiara – reprezinta un avantaj;
– Experienta profesionala pe o pozitie similara – reprezinta un avantaj;

RESPONSABILITATI:
– Administrarea documentatiei de lucru si a corespondentei;
– Intocmirea de facturi, chitante, avize;
– Preluarea de comenzi telefonice / prin e-mail;
– Promovarea portofoliului de produse si servicii ale companiei;
– Sprijinirea conducerii pentru atingerea obiectivelor;
– Contributia la diferite actiuni de marketing;
– Colaborarea cu furnizorii;

BENEFICII:
– Mediu de lucru placut;
– Colectiv prietenos, familial;
– Stabilitate;
– Dezvoltare profesionala in cadrul unei echipe tinere;

CV-urile se trimit la adresa de e-mail: office@cofetariamocca.ro
Mai multe informatii pe e-mail sau la telefon 0744.771.503

FacebookTwitterPrintEmailWhatsApp

Lasă un comentariu

Trebuie sa fi logged in to post a comment.

Este necesară autentificarea pe site

  • Utilizator: SweetMocca
  • Membru din: 15 iunie 2016

Alte anunțuri ale lui SweetMocca

  • Nu mai există anunțuri adăugate de acest utilizator
Informații suplimentare despre SweetMocca »

Anunțuri Recomandate